Z karty pamięci

Odzyskiwanie danych z karty pamięci

Karty pamięci są trudnym przypadkiem odzyskania danych. Jeżeli karta nie jest widoczna w żadnym urządzeniu bądź czytniku kart, w większości przypadków oznacza to uszkodzenie fizyczne. W takim przypadku odzyskanie danych nie jest nie niemożliwe, do czasu gdy kość pamięci karty nie jest przełamana fizycznie, to wtedy istnieje wysokie prawdopodobieństwo, że uda się przywrócić zapisane na niej pliki.

W celu określenia rodzaju uszkodzenia musimy wykonać profesjonalną diagnozę. Po niej wiemy dokładnie z jakim problemem mamy do czynienia, czy jest możliwość odzyskania danych i jakich danych oraz jaki jest konkretny koszt usługi odzyskania danych. Odzyskujemy dane z każdego typu pamięci i nie ma znaczenia ich pojemność. Jeżeli chcesz odzyskać z karty pamięci dane skontaktuj się z nami a na pewno będziemy w stanie ci pomóc.

Karty pamięci w obecnych czasach są popularnym nośnikiem przenoszenia danych ze względu na ich wzrastającą pojemność, która już obecnie wynosić może nawet 640 GB. Karty pamięci  są wszechobecne w każdym urządzeniu mobilnym i zawierają ogromne ilości danych.

Dane przechowywane na kartach pamięci często są to dane strategiczne lub ważne dane osobiste.Uszkodzenia kart pamięci:

Karty pamięci, jak każdy nośnik, jest urządzeniem elektronicznym i niezwykle delikatnym. Uszkodzenia logiczne kart pamięci i utraty tym samym danych z tak uszkodzonej karty pamięci, są najprostszą z możliwych przypadków utraty danych, a trym samym odzyskanie danych nie jest często dla nas żadnym problemem i odzyskujemy dane w sumie od ręki

 Jednak są też uszkodzenia fizyczne i utrata danych z uszkodzonej fizycznie karty, często może być niemożliwa. Odzyskiwanie danych z kart pamięci uszkodzonych fizycznie jest procesem skomplikowanym i czasochłonnym. Możliwości odzyskania danych z tak uszkodzonej karty pamięci są możliwe dopiero po przeanalizowaniu i zdiagnozowaniu jak bardzo kości pamięci zostały uszkodzone. Czasem możliwa jest tylko fragmentaryczne odzyskanie danych. Ze względu że nie ma możliwości odzyskania danych z fizycznie uszkodzonego obszaru kości pamięci. Dlatego też odzyskiwanie danych z fizycznie uszkodzonych bloków pamięci jest rozpoczęte dopiero po analizie i zatwierdzaniu planu prac przez klienta.Z jakich Kart Pamięci odzyskujemy dane:

  • Pamięć uszkodzona logicznie
  • Pamięć uszkodzona fizycznie
  • Pamięć zabezpieczona hasłem
  • Pamięć zawirusowana
  • Pamięć zaszyfrowana
  • Każdy typ Karty Pamięci
      Share by: