O nas

O nas

W dobie globalnej informatyzacji bezpieczeństwo danych, oraz spójna integracja plików i systemów informatycznych, jest jednym z najważniejszych celów każdego działu IT w każdej korporacji czy też w firmie. Firma DEL-SYSTEM gwarantuje najwyższą jakość, oraz najwyższą skuteczność w odzyskiwaniu danychoraz dostarczaniu usług z dziedziny bezpieczeństwa informatycznego.

Prowadzimy szeroko zakrojoną działalność na wielu polach oraz na wielu platformach informatycznych.
Odzyskiwaniem danych zajmujemy się od 20 lat i na tym polu mamy szereg nietypowych również sukcesów.


Obsługując firmy z dziedziny informatycznej spotykamy się z również z różnymi sytuacjami, w związku, z czym nie jest dla nas żadną nowością, jakakolwiek sytuacja, oraz problem techniczny.Koszty odzyskania danych, obsługi informatycznej minimalizujemy do minimum, gdyż jak każda firma wiemy, że często mogą to być bardzo wysokie koszty.
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą oferta i skontaktowania się z naszą firma w celu nawiązania szeroko zakrojonej współpracy oraz pomocy, jakiej możemy Państwu udzielić, w odzyskaniu danych lub kompleksowej obsługi informatycznej firm.

Nasze usługi:

Odzyskiwanie danych
Najtańszy Outsourcing IT dla firm
Najnowsze rozwiązania IT w jednym miejscu
Najlepsze pogotowie komputerowe w Łodzi
Tworzenie stron internetowych po konkurencyjnych cenach

Wszystkie świadczone przez nas usługi są po konkurencyjnych cenach. Terminy oraz czas realizacji każdej z usług jest skrócony do minimum. Nie ma takiej usługi w świecie informatyczny, której byś nie wykonali. Dzięki szerokiej współpracy z wieloma podmiotami jesteśmy w stanie zrealizować każde zlecenie.

Dlaczego my? Del-System to:

Gwarancja szybkiego odzyskania danych.
Najlepsze rozwiązania informatyczne
Pogotowie komputerowe 24/7
Szybkie wizytówki twojej firmy
Szybkie wizytówki twojej firmy
Zabezpieczenia sieci firmowych
Gwarancja dyskrecji
Profesjonalna obsługa twojej firmy
Share by: