Odzyskiwanie danych

Odzyskiwanie danych

Awaria dysku twardego

Włączasz komputer a twój dysk zachowuje się dziwnie, utraciłeś dostęp do swoich danych, nie wiesz co robić?
Dobrze trafiłeś. Nie ma żadnego znaczenia, czy to dysk z laptopa, z komputera, serwera lub macierzy dyskowej, kamery lub jakikolwiek inny dysk twardy - twoje dane są do odzyskania.
Mając wieloletnie doświadczenie ponad 20 lat w dziedzinie odzyskiwania danych spotkaliśmy się z niezliczoną ilością różnych przypadków utraty danych.

Jak wybrać ofertę?


Wybranie oferty, dostosowanej do konkretnego problemu utraty danych, jest dla każdego klienta największym wyzwaniem. Jeżeli urtaciłeś dane w wyniku formatowania, uszkodzenia logicznego, uszkodzenia fizycznego nośnika pamięci, skontaktuj sie znami, a my dostosujemy ofert do Ciebie oraz twojego problemu utraty danych.

Przykłady uszkodzeń dysku twardego


Odzyskiwanie danych z dysków twardych, pendrive, kart pamięci nawet uszkodzonych fizycznie jest możliwe. Przykłady uszkodzeń dysku twardego można mnożyć tak samo, jak przykłady uszkodzeń pamięci masowych, czy też krótkotrwałej. Odzyskać można prawie wszystko.Bardzo rzadko zdarzają się dane których nie można odtworzyć.

Odzyskiwanie danych nie jest drogie


Odzyskiwanie danych wbrew pozorom nie jest drogie. Przeważająca część klientów mieści się w przedziale cenowym 250 PLN - 650 PLN.
Odzyskiwanie danych powyżej tej kwoty jest uzależnione od rodzaju uszkodzenia fizycznego dysku lub pamięci przenośnej.Odzyskiwanie danych jak widać nie musi prowadzić do bankructwa.

Cennik odzyskiwania danych


Koszty odzyskania danych nie są wysokie w 70% przypadków. Kliknij i zobacz nasz cennik.
ZOBACZ CENNIK
Share by: