Pogotowie komputerowe

Pogotowie komputerowe Łódź

Od ponad 20 lat, z powodzeniem, świadczymy naszym Klientom usługę Informatyczne Pogotowie.

Specjalny numer telefonu: 573 393 105, jest dla Państwa dostępny 24/h.

Gdy nie jest możliwe odebranie rozmowy - oddzwaniamy. Choć sytuacja gdy ktoś nie może dodzwonić się do Łódzkiego pogotowia komputerowego jest bardzo rzadka i praktycznie nie występuje. Przez okres ostatnich 15 lat wykonaliśmy tysiące interwencji „pogotowia komputerowego” w domach i firmach w:

Miasto Łódź, Pabianice, Aleksandrów, Zgierz


Łódzkie Pogotowie Komputerowe działa na terenie prawie całego województwa!
Z usług Łódzkiego Pogotowia Komputerowego korzystają przede wszystkim osoby/firmy, które cenią sobie szybką reakcję oraz indywidualne podejście do Klienta. Nie ma dla nas zadania, któremu byśmy nie sprostali.

Działając jako pogotowie komputerowe na terenie miasta Łodzi, jesteśmy najlepsi i zawsze dostępni. Najczęstszym czasem jaki jest na interwencję pogotowia komputerowego to reakcja do 2 godzin. Przystępna cena, która zazwyczaj nie przekracza kwoty 80-120 zł, wywołuje zadowolenie u naszych Klientów oraz sprowadza się do tego ze mamy ciągle coraz większe grono stałych klientów.

Przez lata zaufały nam tysiące i mamy nadzieję, że kolejne również to zrobią, gdyż działając jako pogotowi komputerowe nigdy nie zawiedliśmy.

Przykładowe usługi pogotowia komputerowego na terenie Łodzi:

Szybka naprawa komputera, laptopa

Tania usługa na miejscu

Usuwanie wirusów

Doradztwo informatyczne

Instalacja systemów operacyjnych

Optymalizacja komputera

Potrzebujesz pomocy Pogotowia Komputerowego? Zadzwoń: 573 393 105!

Share by: